לוקיישנים מומלצים לצילום חתונות

אם אתם מתלבטים לגבי לוקיישנים לצילום חתונה הגעתם למקום המקום. בכתבה הבאה תקבלו את הלוקשיינים המומלצים ביותר לצילום חתונות. לבחירת הלוקשיינים חשיבות רבה, מאחר והוא מוסיף הרבה צבע לאלבום החתונה, מעבר לתמונות האולם השגרתיות שיש לכל אחד באלבום. עם לוקשיינים שמחים וצבעוניים יצאו לכם תמונות יפיפיות שתיהנו להיזכר בהם.

ישנם לא מעט לוקיישנים מומלצים לצילום חתונות, אשר ישדרגו את התמונות שלכם פלאים, רוב הכלות והחתנים אוהבים בצילום שלהם מקומות פתוחים עם הרבה ירוק בעיניים, מפלים, או סתם מקומות עתיקים שיוצאים טוב בתמונות. הטיפים באדיבות ספייסי צלמים. ישנם כמה מקומות לוקיישנים שאתם חייבים להצטלם ביום החתונה שלכם בטרם תגיעו לחופה והם:

מתחמים עתיקים ומחודשים:

מתחם שרונה- מתחם יפיפייה עם הרבה ירוק בעיניים, חנויות מתקופת הטמפלרים שמקנים לתמונות שלכם הרבה חן, מעבר לכך תוכלו להצטלם בבתי קפה ליד הבניינים שעברו שימור , וכיום הם חנויות רגילות למוצרים שונים.

יפו- יפו היא המקום מספר אחד בו עדיין אנשים מצטלמים בדרך לחתונה. האתרים העתיקים ,הסמטאות הקסומות, נמל יפו ושאר אזורים שונים נותנים אווירה של חו"ל, ומצטלמים מעולה.

נווה צדק- מבני השימור והשחזור של נווה צדק עושים את העבודה. האותנטיות, הצבעים, הריחות משרים אווירה מדהימה וקסומה שיוצאת בתמונות.

יערות:

יער בן שמן- אחד היערות הקסומים שיש לנו רק 45 דקות מתל אביב. יער גדול, מרווח שנותן אווירה של רומנטיקה ואקזוטיקה כאחד.

יער אודם- יער מדהים ביופיו מבחינת הנוף, אש ממוקם אי שם ברמת הגולן, על אדמה מישורית.

ים:

חוף הכינרת- אין יותר רומנטי מימה של הכנרת, רק מלהביט בה אנו שוקעים במחשבות רומנטיות. הצבע הכחול עושה לנו תמונות מדהימות שרק מי שנמצא במקום עצמו יכול להבין את עוצמתן.

חוף הים במקומות השונים בארץ- חופי הים מניצנים ועד ראש הנקר, יתנו לכם את הנוף המדהים לצילומים שלכם.

לוקיישנים שונים:

לונה פארקים שונים כמו תל אביב או סופרלנד, ליד הגלגל הענק ושאר המתקנים יכול להיות לוקשיין כייפי וצבעוני לזוגות שרוצים להשתחרר ולהשתולל בצילומים.

קניון- ניתן להצטלם ליד חנויות שונות בקניון בפנים או ליד בתי קפה. או אפילו להצטלם מחוץ לקניון.

כיכר דיזינגוף- כיכר דיזינגוף ליד המזרקה הצבעונית, ייתן אור וחיים לצילום שלכם.

מכתש רמון- אחד הנופים המדהימים שיש לנו בארץ, המרחבים האינסופיים, והנוף המיוחד יעשה את הצילומים שלכם טבעיים וזורמים.

ואם בא לכם להיות אותנטיים תוכלו להצטלם בשוק מחנה יהודה או שוק הפשפשים לצד הדוכנים השונים, החפצים, האנשים אשר יחברו אתכם למשהו מפעם.