חתונה היא אירוע חד פעמי (ברוב המקרים) עבורכם, אך לא עבור האורחים שלכם ולכן חשוב שהאירוע יהיה בלתי נשכח. איך מארגנים חתונה בעלת ערך מוסף וכיצד תוכלו לשדרג את החתונה שלכם, כך שלא תהיה עוד אחת מיני רבות?

כולנו חולמים על אירוע בלתי נשכח. כזה שידברו עליו חודשים אם לא שנים, ותמיד יזכרו בו כאשר מונים את האירועים הכי מוצלחים. אבל איך באמת אפשר לעשות זאת בפועל? הנה כמה טיפים שיאפשרו לכם לשדרג את החתונה שלכם ולהפוך אותה לאירוע ייחודי.

בחירת המיקום המתאים

אין ספק כי למיקום ישנו משקל רב. פעם כולם היו נוהגים לחגוג את החתונה באולמות אירועים, מה שהפך עם השנים להיות נדוש. כיום ניתן לחגוג חתונות בחיק הטבע, על שפת הים, ואם בוחרים בכל זאת אולם, כדאי שהוא יהיה ייחודי ובעל סגנון משלו. אם אין הרבה אורחים ניתן לחגוג בוילה מפוארת או בלופט רחב ידיים. אפשר גם לחגוג את החתונה בפרדס מפיץ ריחות הדרים ואפילו בכרם. כאשר חוגגים בחיק הטבע יש לדאוג לכל הסידורים הטכניים על מנת שלאורחים יהיה נעים ונוח, כולל קייטרינג וציוד לאירועים.

אטרקציות

אטרקציות הן חלק בלתי נפרד מכל חתונה מודרנית. אטרקציות יכולות להקפיץ את האירוע, לשמח את האורחים ולספק עניין בכל חתונה סטנדרטית. כמובן שאין סוף לאטרקציות שעומדות לרשותכם החל מסרטון משעשע על הזוג המאוהב, הצבת תא צילום או הפרחת יונים, דרך מגנטים, אומני בלונים, בועות סבון, וקונפטי ועד למעגל מתופפים בכניסה, זיקוקים בחופה ושילוב של אפקטים פרו טכניים.

קוראים לזה שגעת

כמובן שהאטרקציות מתחילות בקבלת הפנים ואין סיבה שהם יגמרו ברחבת הריקודים. שילוב אטרקציות בזמן הריקודים יכול לשדרג כל אירוע ולשלהב את האווירה על הרחבה. כמובן שניתן להפעיל תותח עשן, או תותח פתיתי שלג. לשלב בר אלכוהול אקטיבי, דוכן ממתקים או בר קינוחים. לצרף לדי ג'יי להקת נגנים, או לערוך חתונה בסגנון מופע קריוקי. ללא ספק, יש עוד הרבה מאוד אפשרויות, אך עם זאת טיפ קטן – לא רצוי להעמיס בחתונה יותר מידיי אלמנטים או אטרקציות.

שינוי סדר החתונה

המבנה הסטנדרטי של חתונה הוא קבלת פנים, חופה אוכל וריקודים אולם ניתן לשנות את הסדר ולהפיק חתונה מקורית. למשל, להתחיל עם הארוחה והכיבוד ורק לאחר מכן לארגן את החופה, כך האורחים יגיעו לטקס שבעים ומרוצים ולא ימתינו לשעת אוכל בקוצר רוח ובחוסר סבלנות. ולאחר החופה וכל המופעים האומנותיים אם ישנם, תתחיל מסיבת הריקודים.

מתנות לאורחים

לבסוף, לא כדאי שהאורחים יצאו מהחתונה עם ידיים ריקות, ולכן, אחד הרעיונות המקוריים ביותר לשדרוג החתונה, הוא לצייד את האורחים עם מתנה קטנה לדרך, זיכרון קטן מהיום הגדול שלכם. כאשר אתם מעניקים מתנה לאורחים אתם בעצם מוקירים להם תודה בכך שבאו להשתתף בשמחתכם ומעניקים להם את תשומת הלב לה הם ראויים. ישנם סוגים שונים של מארזי מתנות לאורחים, כך כל חתן וכלה יוכלו לבחור את המתנות המועדפות עליהם.

הפקת חתונה זו משימה לכל עניין ודבר אך הקדשת מחשבה מרובה ומעט יצירתיות הם בלבד יכולים להפוך את החתונה שלכם לאירוע שלא ישכח כל כך מהר.