צילום אירועים הוא ללא ספק תחום המכיל קשת רחבה של צלמים מכל מיני סוגים. לכל צלם סגנון אמנותי ייחודי משלו שיוצר הרמוניה בין מה שמתרחש באירוע לבין התוצר הסופי באלבום. בשונה מאירועים אחרים, צילום חתונה הוא תחום שיש להתעכב עליו יתר על המידה, הרי בכל זאת מדובר באירוע המרגש והמשמעותי ביותר בחיים שלנו. אז איך תבחרו צלם חתונה מבין כל צלמי האירועים הקיימים?

•      פגישה אישית – כימיה ותקשורת טובה הם דבר שאי אפשר לקנות בכסף. ברגע שתפגשו את הצלם בו אתם מעוניינים, כבר תבינו את זה לבד. התקשורת ביניכם לבין צלם החתונה שלכם חשובה מאין כמוה, שכן ברגע שיש כימיה ביניכם, הצלם יוכל להבין מה בדיוק אתם מחפשים, איזה סגנון צילום אירועים אתם מעדיפים ואף להתחבר למקום שבו האירוע מתקיים. תופתעו לגלות אבל צלמי אירועים כבר מרגע הפגישה מתחילים לחשוב קדימה ויוצרים לעצמם ויז׳ן התואם את הציפיות שלכם.

•      ניסיון וותק – שני האלמנטים הללו חשובים מאוד, הרי כנראה שלא תבחרו בצלם שזו הפעם הראשונה שהוא מצלם חתונה. בחרו בצלם שכבר התנסה בצילום מסוג זה, מבין את המשמעות של לוח הזמנים באירוע צפוף ועמוס כמו חתונה, יענה לדרישות ולצרכים שלכם על הצד המקצועי והטוב ביותר.

•      ציוד – בצילום באופן כללי ובציוד חתונה בפרט, אין להתפשר על הציוד. מדובר בתחום שמתפתח ומתקדם כל הזמן וכבר אם תנסו לדמיין במבט לאחור איך נראים אלבומי החתונה של שנות ה-2000 בהשוואה לאלבום של ההורים שלכם, תבינו את הכוונה. בחרו בצלם שעובד עם מכשור מתקדם, מקצועי שיספק עבורכם את התוצר המושלם.

•      מחיר – כמובן שחתונה היא אירוע אותו מתכננים בחפיפה לתקציב מסוים. לכן, נסו לבחור את הצלם שלכם בהתאם לתקציב העומד ברשותכם ויחד עם זאת, אל תתפשרו על איכות הצלם, שכן זו היא המזכרת היחידה שתישאר לכם מהחתונה שלכם.

אחד האלמנטים המנחים זוגות צעירים רבים שעומדים להתחתן בנושא של בחירת צלם האירועים שלהם, הוא הציוד שאותו צלם נוהג לעשות בו שימוש, ובצדק. ככל שהציוד הטכנולוגי מתקדם, משוכלל ואיכותי הוא מאפשר לעשות התאמות לטרנדים העכשוויים בתחום הצילום ולהפיק את התוצר המושלם. מצלמת DSLR  הינה מצלמה חדישה ומתקדמת באמצעותה זוגות רבים מעוניינים שהצלם אותו בחרו יעשה בה שימוש.