הדרישות לאירועים כיום נעשו הרבה יותר גבוהות – אם פעם היה מספיק להזמין קייטרינג ומערכת הגברה, היום נדרשת השקעה רבה יותר – נדרש קונספט. מהו קונספט, למעשה? רעיון כולל שניתן לראות בכל היבטי האירוע: עיצוב המקום, המוזיקה, האוכל שנבחר, קוד הלבוש לאורחים, האטרקציות הנוספות וכן הלאה. למעשה, מדובר באמנות לכל דבר בתחום ההפקה. כך תוכלו לגבש קונספט מנצח לאירוע שלכם:

מצאו נושא המשותף לכל האורחים

במקרה של אירוע באולם אירועים בתל אביב, ניתן למצוא נושא שכל אחד מהאורחים יכול להתחבר אליו בצורה קלילה ונגישה. כאשר מדובר בחתונה, אפשר לחשוב על נשף עם נושא (ויקטוריאני, עתידני או של שנות ה-60 – מה שהכי קרוב לשתי המשפחות). אם מדובר באירוע עסקי, אפשר לנסות להפוך את האירוע למסע היכרות עם תחום ההתמחות שלכם, למשל. העיקר הוא תמיד להתמקד במה שמלכד, ולא במה שמפלג.

חשבו על משהו מאתגר – אך לא קשה מדי

אנשים כיום שבעו מאינספור אירועים וחוויות, ופעמים רבות קשה מאוד להפתיע אותם – אך עדיין אפשרי. אם אתם חושבים על קונספט שדורש מחשבה ומאתגר במידה מסוימת, ניתן לומר שפגעתם במטרה. קונספט מעולה כולל חשיבה על הפרטים הקטנים, וכאשר הכל מחושב, כל העניין כבר הופך למתאגר ולמהנה בעיני המשתתפים.

שלבו אמצעי טכנולוגיה שונים

הטכנולוגיה הפכה לחלק לבלתי נפרד מהחיים שלנו, ואף קונספט אינו שלם ללא ההיעזרות בה, בין אם מדובר בטלוויזיה, במקרן, במערכות שמע או במכונות מציאות ווירטואלית. במקרה של אירוע עסקי, חתונה, כנס או כל אירוע אחר, ניתן להשתמש בכל אחד מהאמצעים הטכנולוגיים הקיימים כיום בשוק, ולעשות זאת בלי כל קושי או דאגה.

אין דבר כזה "יצירתי מדי", כל עוד זה משרת את המטרה

חשוב מאוד לא להגביל את עצמכם. כל עוד הקונספט שלכם מתאים לקהל ומעורר עניין – היצירתיות היא בהחלט תוספת איכותית ומבורכת. כך שאם אתם מתלבטים אם כדאי לקשט את כל האולם בצבע של הקונספט שלכם (לדוגמא, אירוע שכולו לבן) – אז כן, בהחלט.

דאגו להשאיר מזכרת פיזית מהערב

אף על פי שהקונספט הוא חשוב מאוד, כדאי גם להשאיר בידי האורחים מזכרת נעימה מהערב, בין אם מדובר בתמונת מגנט, בנר ריחני או במעמד ליין. כל פריט שמתקשר באופן ישיר לקונספט של האירוע וגם תואם לכל הטיפים הקודמים שהובאו כאן יכול לבוא בחשבון. בסופו של יום, המזכרת צריכה ללכת יד ביד עם כל הקונספט. בדומה לליווי מוזיקלי שתורם לסביבה שלו, כך גם המזכרת תשאיר תחושה נעימה בקרב האורח בסוף האירוע.